Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Breaker Tactical

MAXIMUS MODEL 1.1 PLAKA TAŞIYICI HÜCUM YELEĞİ


Maximus Plaka Taşıyıcı üzerine 6'lı Şarjörlük Panel ve Yan Balistik Plaka cepleri eklenmiştir. 6'lı şarjörlük panel hızlıca 3'lü şarjörlüğe dönüştürülebilir. Bu sayede göreve en uygun miktarda mühimmat taşıyabilirsiniz ve yeleğinizi görevden göreve hızlıca değiştirebilirsiniz.

Ağır görevlerde kullanmak üzere yan balistik plakaların yanında 3 veya 6 adet 5.56 ve 2 adet 9 mm şarjör taşıması, kalan ceplerini ise personelin kendi istediği şekilde ayrı satın alarak konfigüre etmesi planlanmıştır. Bu sayede güzel bir başlangıç teçhizatı üzerine tam modifiyeli ve kişiye özgü bir yelek donanımı sunulabilmektedir.

NOT: Maximus hücum yeleğimiz bir ''Load Bearing'' yani ağır teçhizat yeleğidir. İçerisinde çokça darbe emici pedler ve stratejik alanlardada ''amorphous'' termoplastik sertleştirme sistemi kullanılmaktadır. Bundan dolayı eğer hafif teçhizatlar kullanacaksanız Maximus sizin için uygun olmayacaktır. Maximus'un tüm tasarım ve test aşamaları olabilecek en ağır yüklü teçhizatlarla uzun görevlerde yapılmıştır. Maximus üzerinde hafif teçhizat kullanmanız faydalarını görmenizi engelleyecektir. Bu durumda ileride satışa sunmayı planladığımız diğer yeleklerimizi bekleyebilir veya başka bir yelek almayı düşünebilirsiniz.

Modern savaş operatörünün taktik ve teknik olarak dağlık araziler ve uzun operasyonlarda, standart sistemlere göre yüksek avantaja sahip olması için üretilmiştir. İskeletli ağırlık dağılım sistemleri ile üst düzey konfora, 1. sınıf ithal hammaddeler ile yüksek aşınma direncine ve en seçkin operatörlerle birlikte tasarlanmış yapısıyla beklenmedik tüm koşullara uyarlanmaya hazır, modüler bir balistik taşıyıcı “sistemdir”.

Ön - arka gövde kısmında ve omuzlarda hava kanalları ile desteklenmiş darbe emici ve travma önleyici pedler bulunur. Bu pedler maksimum havalandırma için 3D file ile sarılmış ve havalandırma kanallarına optimum şekilde bağlanması sağlanmıştır. Bu sayede çöller gibi aşırı sıcak operasyonlarda maksimum hava transferi, travmatik şoklarda darbe emici etki sağlanmıştır.

Arka kısımda bulunan ve 402 kg ile test edilmiş olan “Açılabilir Yaralı Tahliye Sistemi” ile yaralı tahliyesi yapan takım operatörü atışa devam edebilir, gerektiğinde yaralı tahliye kayışını kemerine karabina aracılığı ile bağlayıp çekerek Lanyard benzeri bir tahliye sistemi olarak kullanabilir. Zor durumda kalınması halinde tahliye kayışı, güvenlik kemerlerine benzer bir biçimde karabina ile operatörün güvenliği için kullanılabilir.

Hızlıca çıkarılabilir ön panelleri birden fazla teçhizat ve görev alanı için tek bir yelek kullanmanıza imkan tanır. 3’lü ve 6’lı şarjörlük ön panelleri, 12 GA fişeklikli ön paneller, lazer kesim MOLLE/PALS ön paneller gibi çeşitli konfigürasyonlar arasında saniyeler içinde geçiş yapabilirsiniz.


Görsel amaçlı resimlere eklenmiş diğer öğeler fiyatına dahil değildir!


Kullanılan Malzemeler


-1000 Denye Naylon 6.6 ile üretilmiş Poliüretan kaplı Cordura kumaş.

-1 mm Termoplastik İç İskelet

-20 No. Naylon, Sürekli Filament dikiş ipi

-Tuzlu su, güneş gibi zorlu koşullara oldukça dayanıklı Kotex cırt bantlar.

-1.7 mm et kalınlığında kayış ve kolonlar

-YKK toka ve plastik aksesuarlar

www.markarino.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Breaker Tactical

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor